Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2012 / 284 pagina’s / Nederlands / 9789025961022
€ 17,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2012 / 284 pagina’s / Nederlands / 9789025961022
€ 17,95
Op voorraad
Op voorraad
Om af te vallen moet je minder eten en meer bewegen. Het klinkt zo simpel, maar vaak lukt het niet. Dit boek laat zien hoe je uit een negatieve gewichtsspiraal komt en geeft een boeddhistische visie op onze eetpatronen en de achtergronden daarvan. Het bevat daarnaast concrete informatie over de voeding waarvan je het meeste aankomt, het kwijtraken van calorieën enzovoort. Boordevol tips en oefeningen over hoe je mindful kunt eten, bewegen en omgaan met je voeding en het milieu.
| Gewicht | 360 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 13,5 × 2,4 cm |
| ISBN | 9789025961022 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ten Have |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2012 |
| Aantal pagina's | 284 pagina's |
| Gewicht | 360 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 13,5 × 2,4 cm |
| ISBN | 9789025961022 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ten Have |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2012 |
| Aantal pagina's | 284 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.