Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Goede Staat / Hardcover / 1ste druk / 1999 / 208 pagina’s / Nederlands / 9789021587448
€ 13,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Goede Staat / Hardcover / 1ste druk / 1999 / 208 pagina’s / Nederlands / 9789021587448
€ 13,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Geen samenvatting beschikbaar.
| Gewicht | 571 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,7 × 16,5 × 2,3 cm |
| ISBN | 9789021587448 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Servire Uitgevers |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1999 |
| Aantal pagina's | 208 pagina's |
| Gewicht | 571 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,7 × 16,5 × 2,3 cm |
| ISBN | 9789021587448 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Servire Uitgevers |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1999 |
| Aantal pagina's | 208 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.