Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Hardcover / 2de druk / 1973 / 175 pagina’s / Engels / 9780575016590
€ 17,50
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Goede Staat / Hardcover / 2de druk / 1973 / 175 pagina’s / Engels / 9780575016590
€ 17,50
Op voorraad
Op voorraad
Geen samenvatting beschikbaar.
| Gewicht | 373 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 14,5 × 2 cm |
| ISBN | 9780575016590 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Victor Gollancz |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Engels |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 1973 |
| Aantal pagina's | 175 pagina's |
| Gewicht | 373 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 14,5 × 2 cm |
| ISBN | 9780575016590 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Victor Gollancz |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Engels |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 1973 |
| Aantal pagina's | 175 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.