Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 1989 / 328 pagina’s / Engels / 9783893380756
€ 39,50
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 1989 / 328 pagina’s / Engels / 9783893380756
€ 39,50
Op voorraad
Op voorraad
Geen samenvatting beschikbaar.
| Gewicht | 704 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 19,3 × 3 cm |
| ISBN | 9783893380756 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | The Rebel Publishing House |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1989 |
| Aantal pagina's | 328 pagina's |
| Gewicht | 704 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 19,3 × 3 cm |
| ISBN | 9783893380756 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | The Rebel Publishing House |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1989 |
| Aantal pagina's | 328 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.