Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1993 / 187 pagina’s / Nederlands / 9789020240740
€ 16,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1993 / 187 pagina’s / Nederlands / 9789020240740
€ 16,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Tao-zen gaat over het dagelijks leven – over onze leven ’s instelling, die door oefening verandert, en van invloed is op ons waarnemen en handelen. We gaan ervaren hoeveel dwang er is, wat we van onszelf en anderen ‘moeten. ‘Volledig bewust worden is de enige mogelijkheid om niet meer de gevangene te zijn van conditioneringen uit het verleden. Oefenen we vanuit dat inzicht, dan gaat het oefenen geconcentreerder en staan we met meer aandacht in het leven. Mediteren is zo aandachtig zijn dat we zowel buiten als binnen in één opmerken en daar naar handelen. We raken vertrouwd met de werking van ons lichaam en het denken en voelen. We leren de situatie scheppen waarin we ongescheiden van geest en lichaam aandachtig kunnen zijn. ‘Het lezen zelf is al oefenen’, aldus de auteur, ‘maar nog argeloos en niet gericht. Het is een onbedoeld je voorbereiden om de weg te gaan die velen voor je gingen en ook nu nog gaan. Het is een thuiskomen bij jezelf in voeling met alles wat gebeurt, in vertrouwen en met een open geest.’
| Gewicht | 263 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 1,9 cm |
| ISBN | 9789020240740 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij AnkhHermes |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1993 |
| Aantal pagina's | 187 pagina's |
| Gewicht | 263 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 1,9 cm |
| ISBN | 9789020240740 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij AnkhHermes |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1993 |
| Aantal pagina's | 187 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.