Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw – gesigneerd exemplaar / Paperback / 1998 / 1ste druk / 268 pagina’s / Engels / 9780847820900
€ 49,50
Op voorraad
Op voorraad
2de Hands – Als Nieuw – gesigneerd exemplaar / Paperback / 1998 / 1ste druk / 268 pagina’s / Engels / 9780847820900
€ 49,50
Op voorraad
Op voorraad
This most affordale and authoritative volume features information on the Tibetan tradition of healing, a nd contains rare, original scroll paintings exhibited for th e first time in history.
| Gewicht | 1168 g |
|---|---|
| Afmetingen | 30,5 × 25,5 × 1,6 cm |
| ISBN | 9780847820900 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Rizzoli International Publications |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1998 |
| Aantal pagina's | 268 pagina's |
| Gewicht | 1168 g |
|---|---|
| Afmetingen | 30,5 × 25,5 × 1,6 cm |
| ISBN | 9780847820900 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Rizzoli International Publications |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1998 |
| Aantal pagina's | 268 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.