Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 2de druk / 1982 / 257 pagina’s / Engels / 9788178970004
€ 29,50
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 2de druk / 1982 / 257 pagina’s / Engels / 9788178970004
€ 29,50
Op voorraad
Op voorraad
Geen samenvatting beschikbaar.
| Gewicht | 539 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20,6 × 16,7 × 2,2 cm |
| ISBN | 9788178970004 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | The Rebel Publishing House |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Engels |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 1982 |
| Aantal pagina's | 257 pagina's |
| Gewicht | 539 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20,6 × 16,7 × 2,2 cm |
| ISBN | 9788178970004 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | The Rebel Publishing House |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Engels |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 1982 |
| Aantal pagina's | 257 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.