Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Hardcover / 1ste druk / 1993 / 188 pagina’s / Engels / 9788120810808
€ 22,50
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Goede Staat / Hardcover / 1ste druk / 1993 / 188 pagina’s / Engels / 9788120810808
€ 22,50
Op voorraad
Op voorraad
This is a unique book about the Rajneesh Movement. It brings together the perspectives of both outsiders and insiders to the movement, in the hope that their point of intersection might provide a novel lens for looking at New Religious Movements.
| Gewicht | 392 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,4 × 14,5 × 1,6 cm |
| ISBN | 9788120810808 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Motilal Banarsidass Publications |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1993 |
| Aantal pagina's | 188 pagina's |
| Gewicht | 392 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,4 × 14,5 × 1,6 cm |
| ISBN | 9788120810808 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Motilal Banarsidass Publications |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1993 |
| Aantal pagina's | 188 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.