Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Hardcover / 1ste druk / 1997 / 255 pagina’s / Engels / 9783893380138
€ 24,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Goede Staat / Hardcover / 1ste druk / 1997 / 255 pagina’s / Engels / 9783893380138
€ 24,95
Op voorraad
Op voorraad
Geen samenvatting beschikbaar.
| Gewicht | 336 g |
|---|---|
| Afmetingen | 19,2 × 12,3 × 2,4 cm |
| ISBN | 9783893380138 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | The Rebel Publishing House |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1997 |
| Aantal pagina's | 255 pagina's |
| Gewicht | 336 g |
|---|---|
| Afmetingen | 19,2 × 12,3 × 2,4 cm |
| ISBN | 9783893380138 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | The Rebel Publishing House |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1997 |
| Aantal pagina's | 255 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.