Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 2de druk / 2008 / 368 pagina’s / Nederlands / 9789062710461
€ 27,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 2de druk / 2008 / 368 pagina’s / Nederlands / 9789062710461
€ 27,50
Uitverkocht
Uitverkocht
365 tijdloze meditaties, één voor iedere dag, gaan over vrijheid, gezag, afhankelijkheid, conditionering, liefde, religie en vele andere onderwerpen. Het is een verzameling gedachten, uitspraken en inzichten van Krishnamurti die ons leven kan verrijken. Dit geldt zowel voor hen die al eerder met Krishnamurti kennismaakten, als voor degenen die via dit boek voor het eerst met zijn inspirerende wijsheid in aanraking komen. Dit boek is gebaseerd op de overtuiging van Krishnamurti dat de waarheid alleen gevonden kan worden door te leven. Ontdek zelf wat waar en onwaar is in jouw leven, je omgeving met al zijn problemen en chaos van alledag. De geschiedenis van de mensheid, de diepgewortelde angsten, alle door mensen bedachte zorgen en vreugde – al die ervaringen liggen opgesloten in jezelf. HET BELEVEN VAN VREUGDE VEREIST DIEPGANG
| Gewicht | 702 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,8 × 14,4 × 4,2 cm |
| ISBN | 9789062710461 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Synthese |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2008 |
| Aantal pagina's | 368 pagina's |
| Gewicht | 702 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,8 × 14,4 × 4,2 cm |
| ISBN | 9789062710461 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Synthese |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2008 |
| Aantal pagina's | 368 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.