Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 1993 / 113 pagina’s / Nederlands / 9789069632919
€ 17,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 1993 / 113 pagina’s / Nederlands / 9789069632919
€ 17,95
Op voorraad
Op voorraad
In dit ‘kleinood van wijsheid’ vindt u een aantal inspirerende teksten van de grondleggen van Aikido, Morihei Ueshiba. Zijn korte spreuken en citaten laten zien dat de weg van de strijder gebaseerd is op mededogen, wijsheid, onverschrokkenheid en liefde. De strijder is het beeld van de mens die het leven met open vizier tegemoet treedt, zich losbrekend uit zijn beperkingen.
| Gewicht | 143 g |
|---|---|
| Afmetingen | 15,7 × 10,7 × 1,6 cm |
| ISBN | 9789069632919 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Altamira-Becht |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1993 |
| Aantal pagina's | 113 pagina's |
| Gewicht | 143 g |
|---|---|
| Afmetingen | 15,7 × 10,7 × 1,6 cm |
| ISBN | 9789069632919 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Altamira-Becht |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1993 |
| Aantal pagina's | 113 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.