Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Redelijke Staat / Paperback / 1ste druk / 1981 / 244 pagina’s / Nederlands / 9789062716326
€ 29,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Redelijke Staat / Paperback / 1ste druk / 1981 / 244 pagina’s / Nederlands / 9789062716326
€ 29,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Krishnamurti zeg in de inleiding van dit boek: ‘We kunnen begrip hebben van wat is, wanneer we het zonder rechtvaardiging, zonder vereenzelviging herkennen. Laat ons dus in gedachten houden, dat we dat wenzen te onderzoeken, waar te nemen, zonder het te vertolken. Het vereist een scherp verstand en een plooibaar hart om gewaar te zijn van wat is en het te volgen, omdat het voortdurend beweegt, voortdurend verandert.’ Vanuit dit standpunt worden een twintigtal facetten belicht.
| Gewicht | 345 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 2,1 cm |
| ISBN | 9789062716326 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Milinda Uitgevers B.V. |
| Kwaliteit | 2dehands – Redelijke Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1981 |
| Aantal pagina's | 244 pagina's |
| Gewicht | 345 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 2,1 cm |
| ISBN | 9789062716326 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Milinda Uitgevers B.V. |
| Kwaliteit | 2dehands – Redelijke Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1981 |
| Aantal pagina's | 244 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.