Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat – Bevat enkele onderstrepingen met potlood / Hardcover / 1ste druk / 1996 / 497 pagina’s / Engels / 9780700704675
€ 67,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Goede Staat – Bevat enkele onderstrepingen met potlood / Hardcover / 1ste druk / 1996 / 497 pagina’s / Engels / 9780700704675
€ 67,95
Op voorraad
Op voorraad
Modern research has revealed the Book of Changes to be a royal divination manual of the Zhou state (2500 BC to 300 BC). This new translation synthesizes the results of modern study, presenting the work in its historical context. The first book to render original Chinese rhymes into rhymed English.
| Gewicht | 836 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,6 × 15,4 × 4,5 cm |
| ISBN | 9780700704675 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Curzon Press |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat – Bevat enkele onderstrepingen met potlood |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1996 |
| Aantal pagina's | 497 pagina's |
| Gewicht | 836 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,6 × 15,4 × 4,5 cm |
| ISBN | 9780700704675 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Curzon Press |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat – Bevat enkele onderstrepingen met potlood |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1996 |
| Aantal pagina's | 497 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.