Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 2017 / 270 pagina’s / Nederlands / 9789082700107
€ 14,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 2017 / 270 pagina’s / Nederlands / 9789082700107
€ 14,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Dit boek beschrijft mijn levenspad als Medium Jaco. Door het te schrijven kreeg ik de mogelijkheid om door mijn eigen muur heen te breken en dichter bij mezelf te komen. Ik zou het prachtig vinden als de informatie en de oefeningen in dit boek jou dichter bij jezelf brengen en de spirituele wereld dichter bij je is gekomen. Ik hoop dat de diverse reguliere en wetenschappelijke vakgebieden spiritualiteit steeds meer gaan omarmen en de huidige tegenstellingen kunnen overbruggen.
| Gewicht | 525 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 14,5 × 2 cm |
| ISBN | 9789082700107 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij De Vrije Geest |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2017 |
| Aantal pagina's | 270 pagina's |
| Gewicht | 525 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 14,5 × 2 cm |
| ISBN | 9789082700107 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij De Vrije Geest |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2017 |
| Aantal pagina's | 270 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.