Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Goede Staat / Hardcover / 2002 / Nederlands / 9789022532683
€ 15,50
Op voorraad
Op voorraad
2de Hands – Goede Staat / Hardcover / 2002 / Nederlands / 9789022532683
€ 15,50
Op voorraad
Op voorraad
Dit geheimzinnige handboek is een doe-het-zelf methode om de toekomst te leren kennen. Stel een ja-of-nee vraag en vind het antwoord binnenin… Laat de rede varen en geef uw intuïtie de ruimte. Hoe? Neem het boek ter hand, stel een vraag die met ja of nee te beantwoorden is, ga met de duim langs de rug, open het boek op de plaats waar de duim blijft rusten en Het Orakelboek zal inzicht geven. Hoe duidelijker de vraag is gesteld, hoe duidelijker het antwoord zal zijn.
| Gewicht | 566 g |
|---|---|
| Afmetingen | 18,4 × 14,9 × 4,2 cm |
| ISBN | 9789022532683 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | M |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Jaar Uitgave | 2002 |
| Gewicht | 566 g |
|---|---|
| Afmetingen | 18,4 × 14,9 × 4,2 cm |
| ISBN | 9789022532683 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | M |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Jaar Uitgave | 2002 |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.