Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Goede Staat / Paperback / 2de druk / 1994 / 507 pagina’s / Nederlands / 9789063500603
€ 7,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Goede Staat / Paperback / 2de druk / 1994 / 507 pagina’s / Nederlands / 9789063500603
€ 7,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Psychologie en spiritualiteit -de intelligente, gevoelige en knappe Treya Killam, en het is ‘liefde bij de eerste aanraking’. Enkele dagen na hun huwelijk blijkt echter dat zij borstkanker heeft en ze brengen hun huwelijksreis door in het ziekenhuis. Dan begint een vijfjaar durende strijd voor haar leven, zowel door allerlei medische behandelingen als door alternatieve therapieën en meditatie. Treya’s ontroerende dagboeken verwoorden haar intense ervaringen en haar pogingen deze slopende ziekte te gebruiken voor innerlijke bewustwording en transformatie. Ken Wilber beschrijft zijn eigen persoonlijke strijd om als helper zichzelf te moeten wegcijferen, en hoe hij heen en weer geslingerd wordt door woede, wanhoop en acceptatie. Kan liefde en inzicht blijven groeien als je oog in oog staat met een dodelijke ziekte? Een aangrijpend en ontroerend boek over de confrontatie met het leven zelf dat niemand onberoerd zal laten.
| Gewicht | 709 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,6 × 4,5 cm |
| ISBN | 9789063500603 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Karnak |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 1994 |
| Aantal pagina's | 507 pagina's |
| Gewicht | 709 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,6 × 4,5 cm |
| ISBN | 9789063500603 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Karnak |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 1994 |
| Aantal pagina's | 507 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.