Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1996 / 320 pagina’s / Nederlands / 9789024604593
€ 11,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1996 / 320 pagina’s / Nederlands / 9789024604593
€ 11,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Geen samenvatting beschikbaar.
| Gewicht | 512 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 14,4 × 3 cm |
| ISBN | 9789024604593 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Tirion Uitgevers |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1996 |
| Aantal pagina's | 320 pagina's |
| Gewicht | 512 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 14,4 × 3 cm |
| ISBN | 9789024604593 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Tirion Uitgevers |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1996 |
| Aantal pagina's | 320 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.