Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Duits | Hardcover | 9783932957024 | 5de Druk | 2005 | 301 Pagina’s | 2dehands – In Zo Goed Als Nieuwstaat
€ 22,50
Op voorraad
Op voorraad
Duits | Hardcover | 9783932957024 | 5de Druk | 2005 | 301 Pagina’s | 2dehands – In Zo Goed Als Nieuwstaat
€ 22,50
Op voorraad
Op voorraad
Spirituelles Wörterbuch Sanskrit Deutsch – M. Mittwede.
Sanskrit ist eine unsterbliche Sprache;
ihre Stimme ist ewig;
Ihr Ruf geht durch die Jahrhunderte.
In sie eingebettet ist die Grundlage alle Sprachen der Welt.
| Gewicht | 545 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 15,4 × 3 cm |
| ISBN | 9783932957024 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Sathya Sai Vereinigung |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Duits |
| Druk | 5de druk |
| Jaar Uitgave | 2005 |
| Aantal pagina's | 301 pagina's |
| Gewicht | 545 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 15,4 × 3 cm |
| ISBN | 9783932957024 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Sathya Sai Vereinigung |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Duits |
| Druk | 5de druk |
| Jaar Uitgave | 2005 |
| Aantal pagina's | 301 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.