Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 1995 / 127 pagina’s / Nederlands / 9789069633664
€ 27,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 1995 / 127 pagina’s / Nederlands / 9789069633664
€ 27,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Het optimale profijt van T’ai Chi wordt verkregen door de principes te begrijpen die eraan ten grondslag liggen. Dit boek biedt deze principes. Het bevat de vertaling van de drie basisklassieken van T’ai Chi, vaak aangeduid als de `T’ai Chi Bijbel’, aangevuld door verhelderende commentaren van de auteur. Meester Liao laat zien hoe innerlijke energie (chi) kan worden vergroot en kan worden omgezet in innerlijke kracht, gezondheid en welzijn.
| Gewicht | 141 g |
|---|---|
| Afmetingen | 15,7 × 10,7 × 1,6 cm |
| ISBN | 9789069633664 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Altamira-Becht |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1995 |
| Aantal pagina's | 127 pagina's |
| Gewicht | 141 g |
|---|---|
| Afmetingen | 15,7 × 10,7 × 1,6 cm |
| ISBN | 9789069633664 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Altamira-Becht |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1995 |
| Aantal pagina's | 127 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.