Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1989 / 143 pagina’s / Engels / 9780892812172
€ 19,50
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1989 / 143 pagina’s / Engels / 9780892812172
€ 19,50
Op voorraad
Op voorraad
Tao and T’ai Chi Kung grounds the practitioner deeply in both Taoist philosophy and the practical physiology of T’ai Chi Chuan. It delves into the more profound aspects of energy development, explaining how to use the mind to assume the correct “inner posture,” ways to distinguish between intrinsic and extrinsic muscles, and how to become rooted in the tan tien.
| Gewicht | 348 g |
|---|---|
| Afmetingen | 25,4 × 20,3 × 1,1 cm |
| ISBN | 9780892812172 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Destiny Books |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1989 |
| Aantal pagina's | 143 pagina's |
| Gewicht | 348 g |
|---|---|
| Afmetingen | 25,4 × 20,3 × 1,1 cm |
| ISBN | 9780892812172 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Destiny Books |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1989 |
| Aantal pagina's | 143 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.