Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2019 / 206 pagina’s / Nederlands / 9789060307670
€ 14,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2019 / 206 pagina’s / Nederlands / 9789060307670
€ 14,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Dit boek onthult het geheim van de tantrische liefde. Heb je genoeg van verwijten, strijd en eenzaamheid? Eeuwenoude spirituele wijsheid en nieuwe wetenschappelijke ontwikkelingen wijzen op de mogelijkheid van een liefdevolle verbinding zonder strijd en pijn. Tantra nodigt je uit om negatieve emoties en oordelen los te laten en het plezier van verlangen en extase te verbinden met meditatieve aandacht. Op die manier werk je niet alleen aan een stabiele en opwindende relatie, maar ook aan een liefdevolle wereld waarin tegenstellingen overbrugd worden en mensen elkaar respectvol kunnen ontmoeten. Dit praktische boek is gebaseerd op 25 jaar onderzoek en ervaring. Jan den Boer en Caroline van Wijngaarden zijn in Nederland bekende tantratrainers. Zij leven de tantrische liefde in hun eigen relatie en zijn een inspirerend voorbeeld in hun trainingen en (relatie) therapie. Ze publiceerden diverse succesvolle boeken en artikelen op dit gebied.
| Gewicht | 417 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 17 × 1,9 cm |
| ISBN | 9789060307670 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | De Driehoek |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2019 |
| Aantal pagina's | 206 pagina's |
| Gewicht | 417 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 17 × 1,9 cm |
| ISBN | 9789060307670 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | De Driehoek |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2019 |
| Aantal pagina's | 206 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.