Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1992 / 161 pagina’s / Engels / 9780937064498
€ 59,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1992 / 161 pagina’s / Engels / 9780937064498
€ 59,95
Op voorraad
Op voorraad
Lao Tzu’s Tao Teh Ching has been of interest to humanity for millennia, though most readers are left with curiosity and amazement. In this translation by contemporary Taoist Master Hua-Ching Ni, much is simplified for the English reader. More importantly, Hua-Ching Ni explains energetics, rendering Lao Tzu’s writing more understandable. We are also given some of the same energetic practices that are used to attain this wisdom.
| Gewicht | 264 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14 × 1,5 cm |
| ISBN | 9780937064498 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Sevenstar Communications |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1992 |
| Aantal pagina's | 161 pagina's |
| Gewicht | 264 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14 × 1,5 cm |
| ISBN | 9780937064498 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Sevenstar Communications |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1992 |
| Aantal pagina's | 161 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.