Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 1980 / 173 pagina’s / Nederlands / 9789063780364
€ 18,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 1980 / 173 pagina’s / Nederlands / 9789063780364
€ 18,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Een boek over de Tarot. Rachel Pollack staat bekend als de grande dame onder de tarotkenners en haar eerste boek De achtenzeventig graden van wijsheid transformeerde de studie van de tarot voorgoed.
| Gewicht | 362 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,5 × 15,2 × 1,5 cm |
| ISBN | 9789063780364 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Schors |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1980 |
| Aantal pagina's | 173 pagina's |
| Gewicht | 362 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,5 × 15,2 × 1,5 cm |
| ISBN | 9789063780364 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Schors |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1980 |
| Aantal pagina's | 173 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.