Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Goede Staat – Geen kaarten / Hardcover / 2de druk / 1983 / 105 pagina’s / Nederlands / 9789020247985
€ 9,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Goede Staat – Geen kaarten / Hardcover / 2de druk / 1983 / 105 pagina’s / Nederlands / 9789020247985
€ 9,95
Uitverkocht
Uitverkocht
De Tarot is een oeroud kaartspel dat voor waarzeggen wordt gebruikt. Aan de Tarot ligt een esoterische leer ten grondslag, die we als een inwijdingsweg kunnen omschrijven. De 78 kaarten waaruit het spel is opgebouwd kunnen worden onderverdeeld in de 22 kaarten van het grote Arcanum en de 4 x 14 kaarten van het kleine Arcanum. Dit boek behandelt uitsluitend het grote Arcanum daar dit de hoeksteen van het spel vormt. Hierin vinden wij een symboliek welke de weg van de mens in velerlei facetten en stadia van geestelijke ontwikkeling uitbeeldt. Het onderhavige boek bestaat uit de drie volgende delen: De hermetische Tarot geeft een verhandeling over de geschiedenis, de achtergronden en de betekenis van de oude Tarotkaarten. Duidelijk komt hierin naar voren dat in hun symboliek de geestelijke weg van de mens weerspiegeld wordt. Aan de hand van een oeroud symbool, de Hermesstaf, wordt aan deze ontwikkelingsweg een concrete uitdrukkingsvorm gegeven. U vindt een analyse van de betekenis der verschillende kaarten. Vanuit een oersymboliek worden de afbeeldingen van de kaarten verduidelijkt en de betekenis daarvan met betrekking tot de menselijke ontwikkelingsweg aangegeven.
| Gewicht | 295 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,6 × 13,3 × 1,7 cm |
| ISBN | 9789020247985 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat – Geen kaarten |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 1983 |
| Aantal pagina's | 105 pagina's |
| Gewicht | 295 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,6 × 13,3 × 1,7 cm |
| ISBN | 9789020247985 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat – Geen kaarten |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 1983 |
| Aantal pagina's | 105 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.