Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1995 / 228 pagina’s / Nederlands / 9789063783099
€ 22,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1995 / 228 pagina’s / Nederlands / 9789063783099
€ 22,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Op basis van literatuur, vele Tarotspellen, astrologie, diepte-psychologie, de I Tjing en symboliek, komt Karen Hamaker-Zondag in haar De Tarot als Levensweg tot drie belangrijke conclusies.
De eerste is, dat de Grote Arcana de spontane beeldentaal van het onbewuste en de symboliek daarvan weerspiegelen en het individuatieproces van de mens uitbeelden: het proces van de ontwikkeling en volgroeing van de persoonlijkheid, met alle opgaven en valkuilen van dien. Duidelijk toont zij aan, hoe volwassen worden volgens vaste patronen verloopt, en dat de Grote Arcana dit universele verloop treffend weergegeven.
De tweede conclusie luidt, dat de Kleine Arcana aanduiden hoe wij met die vaste patronen in de wereld van alledag omgaan.
De derde gevolgtrekking waartoe de schrijfster komt is de overeenkomst tussen de betekenis van de getallen en de basiskenmerken van de vier kleuren – de vier hoofdgroepen van de Kleine Arcana – waardoor het niet langer nodig is alle kaarten uit het hoofd te leren: ze zijn direct te begrijpen als je hun opbouw doorziet.
Het is vooral deze aanpak die De Tarot als Levensweg tot een opmerkelijk, oorspronkelijk en waardevol boek maakt. Want wie zelf de vele uitwerkingsmogelijkheden kan afleiden en begrijpen, zal inderdaad de Tarot ervaren als een altijd aanwezige hlup bij het verkrijgen van inzicht in moeilijke of verwarrende psychische situaties en in het – waar nodig – bijsturen en verbetern daarvan.
| Gewicht | 455 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 17 × 2,1 cm |
| ISBN | 9789063783099 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Schors |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1995 |
| Aantal pagina's | 228 pagina's |
| Gewicht | 455 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 17 × 2,1 cm |
| ISBN | 9789063783099 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Schors |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1995 |
| Aantal pagina's | 228 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.