Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1998 / 174 pagina’s / Nederlands / 9789063783945
€ 38,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1998 / 174 pagina’s / Nederlands / 9789063783945
€ 38,50
Uitverkocht
Uitverkocht
De Tarot is een orakel dat – in tegenstelling tot bijvoorbeeld astrologie of I Ching, welke kunnen bogen op een duizenden jaren oude traditie – pas betrekkelijk recent wordt geraadpleegd om inzicht te krijgen in onze levensloop. Er is dan ook nog maar weinig bekend over de diepere archetypische achtergronden die de tarotkaarten in zich herbergen. Het verhaal van de ‘onbevangene’ die er op uit trekt zijn Grote Levenstaak te volbrengen, is te vergelijken met de levensloop van ieder mens. Dit avontuur is al vele malen beschreven, maar wordt vooral door de 22 kaarten van de Grote Arcana van de tarot op unieke wijze aanschouwelijk gemaakt.
Hajo Banzhaf laat zien hoe de Grote Arcana het door C.G. Jung beschreven ‘individuatieproces’ – de ontwikkeling van het uiteindelijke wasdom van de persoonlijkheid – op illustratieve wijze verduidelijken. De Grote Arcana vertellen een verhaal, dat alle elementen van dit avontuur met elkaar verbindt; zij staan voor de tijdloze mijlpalen op onze ‘weg van de inwijding’. Dankzij de treffende en verhelderend beschreven symboliek van de achtergrond van de tarot, wordt deze lang niet altijd makkelijke weg op fascinerende wijze toegankelijk. De 22 kaarten zijn hierdoor archetypische wegwijzers bij de grote speurtocht naar onze levensopdracht en naar de betekenis en het doel ervan. Deze benadering van de tarot en de sleutelbegrippen die per hoofdstuk gegeven worden, bieden zowel een spannende, als gemakkelijk te onthouden inzicht in de wijsheid van de tarot waardoor de kaarten van de Grote Arcana een grote steun en een beter begrip bieden bij voltooiing van onze zoektocht.
| Gewicht | 501 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 17 × 1,5 cm |
| ISBN | 9789063783945 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Schors |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1998 |
| Aantal pagina's | 174 pagina's |
| Gewicht | 501 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 17 × 1,5 cm |
| ISBN | 9789063783945 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Schors |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1998 |
| Aantal pagina's | 174 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.