Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 4de druk / 2002 / 247 pagina’s / Nederlands / 9789063781439
€ 22,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 4de druk / 2002 / 247 pagina’s / Nederlands / 9789063781439
€ 22,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Het eerste boek dat zich direct richt op het persoonlijke gebruik van de tarot. De auteur gaat uit van een grote verscheidenheid aan benaderingen, waarbij zij gebruik maakt van o.a. meditaties, mandala’s en visualisering.
| Gewicht | 476 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 17 × 2,1 cm |
| ISBN | 9789063781439 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Schors |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 4de druk |
| Jaar Uitgave | 2002 |
| Aantal pagina's | 247 pagina's |
| Gewicht | 476 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 17 × 2,1 cm |
| ISBN | 9789063781439 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Schors |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 4de druk |
| Jaar Uitgave | 2002 |
| Aantal pagina's | 247 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.