Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2007 / 161 pagina’s / Nederlands / 9789045304083
€ 59,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2007 / 161 pagina’s / Nederlands / 9789045304083
€ 59,95
Op voorraad
Op voorraad
Concentreer je op je vraag, trek een van de tarotkaarten die bij deze schitterende Tarot van de ware liefde worden geleverd en laat je leiden door de wijze raad van Monte Farber. Zijn 176 bladzijden tellende geïllustreerde gids helpt je liefde te vinden of een bestaande relatie te verbeteren. De gids is makkelijk in het gebruik. De ingesloten 22 liefdesbezweringen geven je zowel plezier als macht en maken je wegwijs op het pad van geluk en romantiek.
| Gewicht | 691 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,7 × 14 × 5,4 cm |
| ISBN | 9789045304083 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | BZZTôT |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2007 |
| Aantal pagina's | 161 pagina's |
| Gewicht | 691 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,7 × 14 × 5,4 cm |
| ISBN | 9789045304083 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | BZZTôT |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2007 |
| Aantal pagina's | 161 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.