Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Redelijke Staat / Paperback / 10de druk / 1991 / 170 pagina’s / Nederlands / 9789063782283
€ 14,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Redelijke Staat / Paperback / 10de druk / 1991 / 170 pagina’s / Nederlands / 9789063782283
€ 14,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Werken met de Tarot, een leidraad bij zelfbeleving en partnerkeuze. Dit boek kan op vele manieren worden gebruikt:
als LEERBOEK dat in grote trekken laat zien wat er met de Tarot te doen valt; als HANDLEIDING waarin de 78 Tarotkaarten ieder afzonderlijk worden besproken (zowel in hun betekenis voor het dagelijks leven, als voor hun waarde in opvoeding, beroep, partnerkeuze en zelfontwikkeling);
als ORAKELBOEK dat vragen en problemen beantwoordt;
en als OEFENBOEK waarmee persoonlijke ervaringen met de wijsheid van de Tarot kunnen worden doorgelicht.
| Gewicht | 371 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 17 × 1,6 cm |
| ISBN | 9789063782283 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Schors |
| Kwaliteit | 2de Hands – Redelijke Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 10de druk |
| Jaar Uitgave | 1991 |
| Aantal pagina's | 170 pagina's |
| Gewicht | 371 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 17 × 1,6 cm |
| ISBN | 9789063782283 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Schors |
| Kwaliteit | 2de Hands – Redelijke Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 10de druk |
| Jaar Uitgave | 1991 |
| Aantal pagina's | 170 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.