Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Redelijke Staat / Hardcover / 1ste druk / 1990 / 274 pagina’s / Engels / 9780874775532
€ 19,50
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Redelijke Staat / Hardcover / 1ste druk / 1990 / 274 pagina’s / Engels / 9780874775532
€ 19,50
Op voorraad
Op voorraad
Argues that so-called psychiatric emergencies are actually opportunities for spiritual healing, and offers practical advice for individuals in crisis
| Gewicht | 575 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 16,2 × 2,5 cm |
| ISBN | 9780874775532 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Jeremy P. Tarcher |
| Kwaliteit | 2dehands – Redelijke Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1990 |
| Aantal pagina's | 274 pagina's |
| Gewicht | 575 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 16,2 × 2,5 cm |
| ISBN | 9780874775532 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Jeremy P. Tarcher |
| Kwaliteit | 2dehands – Redelijke Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1990 |
| Aantal pagina's | 274 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.