Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 3de druk / 2006 / 462 pagina’s / Nederlands / 9789043907347
€ 17,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat / Paperback / 3de druk / 2006 / 462 pagina’s / Nederlands / 9789043907347
€ 17,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Regeren vanuit het duister is een spannend onderzoek naar vormen van samenzwering en geheime genootschappen, een relaas met verbijsterende resultaten. Geheime organisaties behoren niet tot een ver verleden, zij bestaan nog steeds. De invloed van groepen als de Trilateral Commission en de Bilderberg Conferentie valt niet te ontkennen. Zo was de voormalige Amerikaanse president George Bush sr. Lid van de Trilateral Commission en van de geheime organisatie Skull and Bones. Wat voor Bush gold, geldt voor veel wereldleiders. Belangrijke beslissingen worden vaak binnen geheime genootschappen genomen. Vele van deze organisaties hebben hun wortels in oudere genootschappen, zoals de rozenkruisers en de vrijmetelarij. Schrijver/onderzoeker Jim Marrs ontdekte verbanden en ging terug tot de oorsprong van dit verschijnsel. Hij vermoedt dat er sprake is van oeroude kennis die eeuwenlang is doorgegeven binnen mysteriescholen en genootschappen. Marrs onderzocht een groot aantal geheimzinnige stromingen en organisaties, zoals katharen, theosofen, jakobijnen, fascisten, communisten, de Kennedy-clan en zelfs de CIA en beschrijft in dit boek hun rol bij de wereldschokkende gebeurtenissen, zoals de Franse en Russische revolutie, de wereldoorlogen, de Vietnamoorlog en de Golfoorlog.
| Gewicht | 655 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 13,5 × 4,3 cm |
| ISBN | 9789043907347 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Tirion |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 3de druk |
| Jaar Uitgave | 2006 |
| Aantal pagina's | 462 pagina's |
| Gewicht | 655 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 13,5 × 4,3 cm |
| ISBN | 9789043907347 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Tirion |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 3de druk |
| Jaar Uitgave | 2006 |
| Aantal pagina's | 462 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.