Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2013 / 236 pagina’s / Nederlands / 9789401302784
€ 9,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2013 / 236 pagina’s / Nederlands / 9789401302784
€ 9,95
Op voorraad
Op voorraad
Meditatie wordt door davidji ‘contact maken met de diepte van grenzeloos bewustzijn’ genoemd. Eenmaal bewust van de serene stilte die zich onder alle hectiek van het dagelijkse leven bevindt, kan men altijd terugkeren naar die stilte. davidji analyseert in dit boek meditatie aan de hand van ademhaling, mindfulness, geluid, chakra’s, chanting en tantra. Op toegankelijke wijze toont hij aan hoe meditatie geïntegreerd kan worden in het dagelijks leven, zodat je leert steeds terug te keren naar je innerlijke rustpunt.
| Gewicht | 220 g |
|---|---|
| Afmetingen | 18 × 12 × 1 cm |
| ISBN | 9789401302784 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Altamira-Becht |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2013 |
| Aantal pagina's | 236 pagina's |
| Gewicht | 220 g |
|---|---|
| Afmetingen | 18 × 12 × 1 cm |
| ISBN | 9789401302784 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Altamira-Becht |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2013 |
| Aantal pagina's | 236 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.