Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Goede Staat – Lichte gebruikerssporen – Stempel op voorblad / Paperback / 1992 / 1ste druk / 262 pagina’s / Engels / 9783905276237
€ 43,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Goede Staat – Lichte gebruikerssporen – Stempel op voorblad / Paperback / 1992 / 1ste druk / 262 pagina’s / Engels / 9783905276237
€ 43,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Er is geen beschrijving beschikbaar van dit boek.
| Gewicht | 788 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,9 × 18,9 × 1,8 cm |
| ISBN | 9783905276237 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Cosmic Rnergy Connections |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goed |
| Opmerking | Lichte gebruikerssporen – Stempel op voorblad |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1992 |
| Aantal pagina's | 262 pagina's |
| Gewicht | 788 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,9 × 18,9 × 1,8 cm |
| ISBN | 9783905276237 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Cosmic Rnergy Connections |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goed |
| Opmerking | Lichte gebruikerssporen – Stempel op voorblad |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1992 |
| Aantal pagina's | 262 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.