Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2001 / 160 pagina’s / Nederlands / 9789069635217
€ 15,00
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2001 / 160 pagina’s / Nederlands / 9789069635217
€ 15,00
Uitverkocht
Uitverkocht
Het vuur van aandacht bevat veel oefeningen en meditatievormen, die alle bedoeld zijn om de ons beperkende gedragspatronen te doorzien en te transformeren. Het boek geeft de lezer op gevarieerde en praktische wijze richtlijnen om een zijnstoestand te ontdekken die in de westerse psychotherapie beschouwd wordt als voorwaarde voor het integreren en loslaten van persoonlijke problemen. In de oosterse filosofie geldt deze zijnstoestand als basis voor het transcenderen van de vereenzelviging met het denken.
| Gewicht | 218 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20,7 × 13,5 × 1,9 cm |
| ISBN | 9789069635217 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Gottmer Uitgevers Groep |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2001 |
| Aantal pagina's | 160 pagina's |
| Gewicht | 218 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20,7 × 13,5 × 1,9 cm |
| ISBN | 9789069635217 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Gottmer Uitgevers Groep |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2001 |
| Aantal pagina's | 160 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.