Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Goede Staat / Hardcover / 1ste druk / 1996 / 64 pagina’s / Engels / 9781859672990
€ 17,50
Op voorraad
Op voorraad
2de Hands – Goede Staat / Hardcover / 1ste druk / 1996 / 64 pagina’s / Engels / 9781859672990
€ 17,50
Op voorraad
Op voorraad
Geen samenvatting beschikbaar.
| Gewicht | 445 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20,8 × 21 × 1,4 cm |
| ISBN | 9781859672990 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Lorenz Books |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1996 |
| Aantal pagina's | 64 pagina's |
| Gewicht | 445 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20,8 × 21 × 1,4 cm |
| ISBN | 9781859672990 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Lorenz Books |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1996 |
| Aantal pagina's | 64 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.