Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 4de druk / 1978 / 168 pagina’s / Nederlands / 9789062715787
€ 23,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 4de druk / 1978 / 168 pagina’s / Nederlands / 9789062715787
€ 23,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Vanuit mijn werk en de meditatie-groepen kwam steeds dringender het verzoek een boek te schrijven. Er is een groot verlangen naar een eenvoudige gids met bijbehorende oefening voor diegenen, die de innerlijke weg zoeken. In dit boek heb ik geprobeerd aan dit verlangen tegemoet te komen. Het boek heeft geen wetenschappelijke pretentie. Het is ontstaan uit innerlijk waarnemen en ervaren. Ieder hoofdstuk bestaat uit 2 delen. Het eerste deel geeft een uiteenzetting die leidt tot de erop aansluitende oefening. Het 2e deel omvat één of meer zorgvuldig uitgezochte, elkaar opvolgende oefeningen als basis voor het gaan van de innerlijke weg. de oefeningen zijn zo opgezet dat je ze gemakkelijk kunt inspreken op een band, zodat je luisterend kunt oefenen.
| Gewicht | 167 g |
|---|---|
| Afmetingen | 17,2 × 12,5 × 1,1 cm |
| ISBN | 9789062715787 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Mirananda |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 4de druk |
| Jaar Uitgave | 1978 |
| Aantal pagina's | 168 pagina's |
| Gewicht | 167 g |
|---|---|
| Afmetingen | 17,2 × 12,5 × 1,1 cm |
| ISBN | 9789062715787 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Mirananda |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 4de druk |
| Jaar Uitgave | 1978 |
| Aantal pagina's | 168 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.