Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 2004 / 1ste druk / 115 pagina’s / Nederlands / 9789020252453
€ 27,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 2004 / 1ste druk / 115 pagina’s / Nederlands / 9789020252453
€ 27,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Yoga anders benaderd is gebaseerd op het werken met subtiel verbindingen in het lichaam. We hebben over kringspier, spierketen en diafragma relaties. Deze verbindingen zijn bij veel mensen helaas nog steeds onbekend. Zo wordt in sporttrainingen nauwelijks aandacht geschonken aan de bekkenboden en de kringspier spierketen en diafragma relaties in het lichaam. Toch zouden motoriek en reflexen er wel bij vren. Veel lichamelijke klachten zoel bij sporters en niet sporters, bijvoorbeeld rugklachten,kunnen voorkomen worden door genoemde verbinding te versterken. Als deze met behulp van de in dit boek beschreven oefening hersteld zijn, kan het lichaam weer optimaal functioneren.
| Gewicht | 168 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 1 cm |
| ISBN | 9789020252453 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij AnkhHermes |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2004 |
| Aantal pagina's | 115 pagina's |
| Gewicht | 168 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 1 cm |
| ISBN | 9789020252453 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij AnkhHermes |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2004 |
| Aantal pagina's | 115 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.