Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2012 / 176 pagina’s / Nederlands / 9789089980168
€ 16,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2012 / 176 pagina’s / Nederlands / 9789089980168
€ 16,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Onder kunstschilders is acrylverf tegenwoordig het populairste medium. Acrylverf is een veelzijdig medium dat kan worden gebruikt voor een grote verscheidenheid aan schildertechnieken, waarmee de meest uiteenlopende effecten kunnen worden bereikt. 300 tips voor acrylverven is zowel voor beginners als ervaren schilders een essentiële gids bij het leren en ontwikkelen van een eigen stijl. De nuttige tips en aanwijzingen van professionele schilders maakt deze gids onmisbaar bij het schilderen. Elk aspect van acrylschilderen komt aan bod. Van materiaal en dragers tot de eigenschappen van de verschillende soorten verf. Dit naslagwerk bespreekt elk praktisch detail dat nodig is bij het schilderen. Naast de basis wordt het belang van compositie, kleurentheorieën en verftechnieken benadrukt. In het boek staan verschillende kaders met ideeën. Zij bieden houvast bij het oefenen van nieuwe vaardigheden. Daarnaast geeft 300 tips voor acrylverven voor mogelijke problemen allerlei gemakkelijke oplossingen.
| Gewicht | 570 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,6 × 19,1 × 1,2 cm |
| ISBN | 9789089980168 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Librero |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2012 |
| Aantal pagina's | 176 pagina's |
| Gewicht | 570 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,6 × 19,1 × 1,2 cm |
| ISBN | 9789089980168 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Librero |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2012 |
| Aantal pagina's | 176 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.