Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 2002 / 1ste druk / 176 pagina’s / Nederlands / 9789057641701
€ 15,00
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 2002 / 1ste druk / 176 pagina’s / Nederlands / 9789057641701
€ 15,00
Uitverkocht
Uitverkocht
Lees dit uitputtende naslagwerk voor kunstenaars en ontdek hoe u met een minimum aan basiskleuren talloze tinten in diverse combinaties kunt maken. Met een uitvoerige, rijk ge•llustreerde uitleg van de kleurentheorie en het kleurenpalet. Bestudeer de afbeeldingen van schilderijen uit galeries en gefotografeerde stillevens. Vergelijk de kleuren en probeer aan de hand van de analyses even kleurecht en natuurgetrouw te werken.
| Gewicht | 475 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20,2 × 15,2 × 2 cm |
| ISBN | 9789057641701 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Librero |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2002 |
| Aantal pagina's | 176 pagina's |
| Gewicht | 475 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20,2 × 15,2 × 2 cm |
| ISBN | 9789057641701 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Librero |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2002 |
| Aantal pagina's | 176 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.