Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Hardcover / 1ste druk / 2010 / 183 pagina’s / Engels / 9781595825049
€ 21,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat / Hardcover / 1ste druk / 2010 / 183 pagina’s / Engels / 9781595825049
€ 21,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Since its debut in 2005, “Avatar: The Last Airbender” has been one of Nickelodeon’s most talked about and highest-rated animated series. This title features hundreds of images and chronicles the show’s development – from the very first sketch through to the series finale and beyond.
| Gewicht | 1256 g |
|---|---|
| Afmetingen | 31,2 × 23,5 × 1,9 cm |
| ISBN | 9781595825049 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Dark Horse Books |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2010 |
| Aantal pagina's | 183 pagina's |
| Gewicht | 1256 g |
|---|---|
| Afmetingen | 31,2 × 23,5 × 1,9 cm |
| ISBN | 9781595825049 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Dark Horse Books |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2010 |
| Aantal pagina's | 183 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.