Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 13de druk / 2018 / 270 pagina’s / Nederlands / 9789058710093
€ 26,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 13de druk / 2018 / 270 pagina’s / Nederlands / 9789058710093
€ 26,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Als coach wil je mensen in beweging krijgen. Je wilt hen met meer kracht en vertrouwen zelf hun koers uit laten zetten. Daarvoor gebruik je een scala aan methoden en technieken. Maar soms zou je als coach (nóg) beter willen weten hoe je een specifieke interventie inzet. Voorbeelddialogen en gespreksmodellen Dat staat in dit ‘HOE-boek voor de coach’ in uiterst praktische hoe-bewoordingen: Hoe confronteer je? Hoe speel je in op stress? Hoe werk je aan perspectiefverbreding? Hoe werk je met polariteiten? Of: hoe doe je niks? In een dertigtal HOE’s staan voorbeelddialogen, vragenlijsten, (gespreks)modellen en checklists. Daarnaast hebben de auteurs ook een stevige visie op coaching neergezet. Mogelijke interventies in coachtrajecten Het ‘HOE-boek voor de coach’ is daarmee een heel waardevol en praktisch boek voor iedereen die professioneel met coaching aan de slag wil of is, boordevol mogelijke interventies in een coachtraject.
| Gewicht | 565 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,2 × 17,2 × 1,8 cm |
| ISBN | 9789058710093 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Thema |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 13de druk |
| Jaar Uitgave | 2018 |
| Aantal pagina's | 270 pagina's |
| Gewicht | 565 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,2 × 17,2 × 1,8 cm |
| ISBN | 9789058710093 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Thema |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 13de druk |
| Jaar Uitgave | 2018 |
| Aantal pagina's | 270 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.