Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2020 / 263 pagina’s / Nederlands / 9789089655097
€ 12,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2020 / 263 pagina’s / Nederlands / 9789089655097
€ 12,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Met dit boek ben je binnen een paar uur in staat om de kansen en bedreigingen van AI voor jouw bedrijf in te schatten. Aan de hand van eenvoudige theorie en praktische voorbeelden weet je razendsnel wat AI is en kan, hoe je met AI moet beginnen en hoe je het inzet voor bedrijfsgroei. Je leert onder andere:
– Waarom AI onze banen, bedrijven en de maatschappij de komende tien jaar radicaal verandert.
– Hoe jouw bedrijf dankzij AI straks sneller, efficiënter en persoonlijker is dan de concurrentie.
– Welke uitdagingen AI met zich mee brengt ven hoe je deze kunt tackelen.
– Inclusief voorwoord van Hans de Jong, President Philips Nederland
| Gewicht | 565 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 14 × 2,5 cm |
| ISBN | 9789089655097 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Van Duuren Management |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2020 |
| Aantal pagina's | 263 pagina's |
| Gewicht | 565 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 14 × 2,5 cm |
| ISBN | 9789089655097 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Van Duuren Management |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2020 |
| Aantal pagina's | 263 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.