Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2012 / 352 pagina’s / Nederlands / 9789001796983
€ 19,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2012 / 352 pagina’s / Nederlands / 9789001796983
€ 19,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Geen samenvatting beschikbaar.
| Gewicht | 672 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,2 × 17,2 × 1,6 cm |
| ISBN | 9789001796983 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Noordhoff Uitgevers |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2012 |
| Aantal pagina's | 352 pagina's |
| Gewicht | 672 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,2 × 17,2 × 1,6 cm |
| ISBN | 9789001796983 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Noordhoff Uitgevers |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2012 |
| Aantal pagina's | 352 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.