Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat – Bevat onderstrepingen met balpen / Paperback / 1ste druk / 2007 / 272 pagina’s / Engels / 9780878405725
€ 13,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat – Bevat onderstrepingen met balpen / Paperback / 1ste druk / 2007 / 272 pagina’s / Engels / 9780878405725
€ 13,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Sparking controversy in medical, social and professional circles, the nation’s most respected medical ethicist strikes at the heart of America’s growing health care crisis–the care of the aged. The New York Times Book Review calls Setting Limits “A pivotal work . . . the benchmark for future moral, medical and policy discussions of aging”.
| Gewicht | 390 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14 × 1,7 cm |
| ISBN | 9780878405725 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Georgetown University Press |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat – Bevat onderstrepingen met balpen |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2007 |
| Aantal pagina's | 272 pagina's |
| Gewicht | 390 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14 × 1,7 cm |
| ISBN | 9780878405725 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Georgetown University Press |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat – Bevat onderstrepingen met balpen |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2007 |
| Aantal pagina's | 272 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.