Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 7de druk / 2010 / 434 pagina’s / Nederlands / 9789043007283
€ 33,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 7de druk / 2010 / 434 pagina’s / Nederlands / 9789043007283
€ 33,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Iets kapot? Een kleine lekkage? Niet blij met de fikse uurtarieven van loodgieter, timmerman of tegelzetter? Dan biedt dit boek uitkomst! Lees hoe je in een handomdraai een lekkende kraan fikst, vergeeld behang vervangt, verlichting installeert en meubels repareert. Klussen voor Dummies laat zien hoe je jezelf tijd, geld en ergernis bespaart. Met meer dan 300 stap-voor-stap afbeeldingen legt dit boek vele klussen duidelijk uit. Dit boek is een compleet handboek voor iedereen die klussen een uitdaging vindt.
| Gewicht | 780 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 17,2 × 2,5 cm |
| ISBN | 9789043007283 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Pearson Benelux |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 7de druk |
| Jaar Uitgave | 2010 |
| Aantal pagina's | 434 pagina's |
| Gewicht | 780 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 17,2 × 2,5 cm |
| ISBN | 9789043007283 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Pearson Benelux |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 7de druk |
| Jaar Uitgave | 2010 |
| Aantal pagina's | 434 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.