Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1997 / 273 pagina’s / Engels / 9789039314180
€ 17,50
Op voorraad
Op voorraad
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1997 / 273 pagina’s / Engels / 9789039314180
€ 17,50
Op voorraad
Op voorraad
Geen omschrijving beschikbaar.
| Gewicht | 594 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 17 × 1,7 cm |
| ISBN | 9789039314180 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Free University Amsterdam |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1997 |
| Aantal pagina's | 273 pagina's |
| Gewicht | 594 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 17 × 1,7 cm |
| ISBN | 9789039314180 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Free University Amsterdam |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1997 |
| Aantal pagina's | 273 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.