Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw – inclusief CD / Hardcover / 2de druk / 2010 / 384 pagina’s / Nederlands / 9789080497160
€ 19,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw – inclusief CD / Hardcover / 2de druk / 2010 / 384 pagina’s / Nederlands / 9789080497160
€ 19,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Liedbundel met 251 liedjes voor alle groepen van de basisschool, voorzien van vele aanleertips en lestips.
Met vrolijke tekeningen in full color.
Alle opnames van liederen op cd-rom ingesloten (eerste couplet en refrein).
| Gewicht | 1075 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,8 × 17 × 2,6 cm |
| ISBN | 9789080497160 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | SMV |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw – Inclusief CD |
| Opmerking | Inclusief CD |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2010 |
| Aantal pagina's | 384 pagina's |
| Gewicht | 1075 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,8 × 17 × 2,6 cm |
| ISBN | 9789080497160 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | SMV |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw – Inclusief CD |
| Opmerking | Inclusief CD |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2010 |
| Aantal pagina's | 384 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.