Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 1982 / 181 pagina’s / Nederlands / 9789060878439
€ 21,50
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 1982 / 181 pagina’s / Nederlands / 9789060878439
€ 21,50
Op voorraad
Op voorraad
Geen samenvatting beschikbaar.
| Gewicht | 507 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,5 × 16,5 × 1,7 cm |
| ISBN | 9789060878439 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | De Tijdstroom |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1982 |
| Aantal pagina's | 181 pagina's |
| Gewicht | 507 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,5 × 16,5 × 1,7 cm |
| ISBN | 9789060878439 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | De Tijdstroom |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1982 |
| Aantal pagina's | 181 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.