Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1991 / 256 pagina’s / Nederlands / 9789062386598
€ 14,50
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1991 / 256 pagina’s / Nederlands / 9789062386598
€ 14,50
Op voorraad
Op voorraad
De beeldentaal in sprookjes kunnen we duiden voor onze eigen levensweg. De verwerking daarvan in toneelimprovisaties maken dit boek niet alleen voor individuele lezers een praktische gids, maar ook voor alle gelegenheden waarin met klassen of groepen wordt gewerkt.
| Gewicht | 364 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20 × 14 × 2,2 cm |
| ISBN | 9789062386598 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Christofoor |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1991 |
| Aantal pagina's | 256 pagina's |
| Gewicht | 364 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20 × 14 × 2,2 cm |
| ISBN | 9789062386598 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Christofoor |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1991 |
| Aantal pagina's | 256 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.