Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1998 / 110 pagina’s / Nederlands / 9789055741199
€ 13,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1998 / 110 pagina’s / Nederlands / 9789055741199
€ 13,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Je fysieke verschijning (houding, kleding, gebaren) houdt altijd een boodschap voor anderen in. Het is voor iedereen nuttig zich van deze lichaamstaal bewust te zijn, te weten hoe deze uitingen van non-verbale communicatie door anderen geïnterpreteerd worden.
in dit boek gaat het om de lichaamstaal binnen de school en vooral in de klassesituatie. Hoe interpreteren leerlingen, collega’s of ouders bepaald nonverbaal gedrag van de docent? En hoe kan de leraar lichaamstaal gebruiken in zijn omgang met leerlingen? Hoe kan hij bepaalde non-verbale uitingen van leerlingen uitleggen?
De auteur laat aan de hand van vele voorbeelden en foto’s zien welke uitingen van lichaamstaal in dit verband relevant zijn. Met behulp van oefeningen kan de (aankomende) docent zichzelf trainen in het signaleren en analyseren van specifieke vormen van lichaamstaal van met name leerlingen, maar ook collega’s en ouders. Vooral komt aan de orde hoe hij met zijn eigen houding en gedrag de juiste boodschappen kan uitzenden.
Lichaamstaal is een boek waarvan u uw hele onderwijsloopbaan veel profijt zult hebben. Onmisbaar voor iedere docent in eik onderwijstype!
| Gewicht | 194 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,5 × 15,5 × 1 cm |
| ISBN | 9789055741199 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Intro |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1998 |
| Aantal pagina's | 110 pagina's |
| Gewicht | 194 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,5 × 15,5 × 1 cm |
| ISBN | 9789055741199 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Intro |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1998 |
| Aantal pagina's | 110 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.